אודותינו

בבל תרגומים הינה חברה בינלאומית המתמחה בתרגומים מקצועיים משנת 1998. חברת בבל תרגומים תורמת מהצלחתה הגולובלית לערכי השירות המרכזיים שלה: איכות, יושרה, אמינות, דיוק, עקביות, וסודיות.

מאז הקמתה של החברה, הושמו  בחברת בבל תרגומים פרויקטים לתרגום מעל 700 חברות מכובדות ברחבי העולם.  יתרה מזאת, אנו מספקים שירותי תרגום מסמכים במהירות וביעילות לבסיס לקוחות מגוון הכולל תעשיות שונות, עסקים, אוניברסיטאות, חברות משפטיות, ארגונים וגופים ממשלתיים ברחבי העולם.

צוות המתרגמים שלנו הינם מקצועיים, בעלי תארים ותעודות. הצוות מורכב מדוברי  שפת אם ובלשנים מוסמכים אשר מטרתם הינה להעביר בצורה מדויקת את המסר הנכון לצליל הרצוי, במגוון רחב של שפות, כגון:   ספרדית, צרפתית, פורטוגזית, איטלקית, גרמנית, ערבית, אנגלית ושפות רבות אחרות. בנוסף, חברת בבל תרגומים בוחרת בקפידה את חברי הצוות שהינם מומחים בתרגום המסמך המקורי. במאמץ להבטיח את הדיוק והאיכות של הפרויקט, מתרגם מקצועי נוסף נבחר על מנת לבצע הגהה ולערוך את הפרויקט כולו. אנו לא מתיימרים להיות החברה הגדולה ביותר בשוק. עם זאת, אנו בהחלט שואפים לעמוד בציפיות ולהיות הטובים ביותר בתעשייה.


ברוכים הבאים לעולמה של חברת בבל תרגומים.

מבין לקוחותינו

Slider
צור קשר | 077-5497508
הוסף קבצים

Please publish modules in offcanvas position.

facebook_page_plugin