שירותים

בבל תרגומים הינה חברה בעלת ניסיון רב [משנת 1998] המתמחה בביצוע תרגומים מקצועיים ובשירותי תמלול והקלטה במגוון רחב של שפות.

שירותי הקלטה ותמלול

הקלטה ותמלול בישיבות בית משפט, כנסים, הרצאות וכו' מיועדות למתן תיעוד מדוייק של הישיבה. הפרוטוקול נעשה בדיוק מירבי לנאמר בהקלטה. לישיבה מגיע מקליט עם ציוד מתקדם אשר חשובים מאוד לביצוע הפרוטוקול, שכן כל מה שנאמר חייב להיקלט בצורה הטובה ביותר.

לחברתנו צוות מקליטים ומתמללים בעלי ניסיון רב.

שירותי תמלול

התמלול בעל חשיבות גבוהה וצריך לשקף את ההקלטה מילה במילה. לתמלול מצורפת חוות דעת שהינה מהווה קבילות לבתי משפט או לגופים ממשלתיים שונים.

התמלול נעשה מהקלטות שיחות טלפוניות, שיחות פרונטליות, פגישות, ראיונות ועוד. התמלול נעשה תוך הקפדה מלאה לנאמר בהקלטה. בחברתנו צוות מתמללים מקצועיים עם ניסיון רב שנים.

תרגום סימולטני

זהו תרגום אנושי הנעשה בד"כ בכנסים, ישיבות או בכל דבר הדורש תרגום אנושי. בבל תרגומים מעסיקה מתרגמים מקצועיים בעלי תארים אקדמיים, המאפשרים לנו לספק תרגומים איכותיים. חברתנו שמה דגש רב על איכות ודיוק התרגומים והתאמת משפט המקור לשפת היעד [לוקליזציה] וזאת על מנת להימנע מתרגום יבש של מילים/מונחים המתאימים רק לשפת המקור.

שירותי תרגום

הדיוק בתרגום הינו בעל חשיבות גדולה ביותר. למסמך המתורגם נעשית עריכה לשונית כדי להתאים את הטקסט לשפה המתורגמת תוך שמירה על אותנטיות הטקסט.
חברתנו מעניקה את שירותי התרגום הבאים: תרגומים טכניים, תרגומים רפואיים, תרגומים עסקיים, תרגומים אתרי אינטרנט / תוכנה ותרגום פנטים.

מבין לקוחותינו

Slider
צור קשר | 077-5497508
הוסף קבצים

Please publish modules in offcanvas position.

facebook_page_plugin